КОРУПЦІЯ БОЇТЬСЯ ТВОГО КОНТРОЛЮ
Стартувала національна просвітницька кампанія "Корупція боїться твого контролю!!!"
Корупція боїться твого контролю! Як використовується бюджет громади?
https://www.youtube.com/watch?v=9CqPYPrE_tE
Портал «Open budget» - офіційний державний вебпортал, який відповідає кращому міжнародному досвіду у сфері відкритості публічних фінансів: https://openbudget.gov.ua/
Дізнавайтесь про інструменти громадського контролю, долучайтесь до моніторингу, контролю та участі у прийнятті владою рішень на загальнонаціональному та місцевому рівнях.
Детально на
http://zim.gro.org.ua/news/1732976837/
Від прозорості і підзвітності до участі в ухваленні рішень – дізнайтеся, як кожен з нас може стати рушійною силою для покращення життя в країні.
В умовах сучасного суспільства громадський контроль відіграє ключову роль у забезпеченні прозорості та підзвітності органів влади. Але які саме інструменти дозволяють громадянам активно впливати на процеси, що відбуваються в їхніх громадах? Відповідь на ці та інші питання, ви знайдете у відео https://www.youtube.com/watch?v=9CqPYPrE_tE
Жити краще або як змінювати країну з допомогою інструментів громадського контролю?
https://www.youtube.com/watch?v=9CqPYPrE_tE
Корупція боїться твого контролю! Як використовується бюджет громади?
🌐 Портал «Open budget» - офіційний державний вебпортал, який відповідає кращому міжнародному досвіду у сфері відкритості публічних фінансів: https://openbudget.gov.ua/
➡️ Дізнавайтесь про інструменти громадського контролю, долучайтесь до моніторингу, контролю та участі у прийнятті владою рішень на загальнонаціональному та місцевому рівнях.
#КорупціяНеСпадок
Ефективний громадський контроль сприяє запобіганню корупції? Як відкриті дані допомагають протидіяти корупційним практикам, а електронні петиції й громадські слухання - впливати на рішення влади?
НАЗК докладно пояснює роль громадського контролю як важливого чинника у подоланні корупції в межах загальнонаціональної інформаційної кампанії, яку проводить за підтримки Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI).
Головний акцент в кампанії зроблено на промоції загальнодержавних та локальних інструментів громадського моніторингу і контролю з боку українців за діями влади та участі у прийнятті рішень.
Кампанія передбачає кілька форматів, зокрема трансляцію роз’яснювальних відеороликів, розповсюдження зовнішньої реклами в регіонах України, проведення публічних заходів спільно з партнерськими громадськими організаціями, освітніх тренінгів тощо.
Інформаційні матеріали об’єднані лейтмотивом «Корупція – не спадок», який підкреслює важливість свідомого вибору громадянами доброчесних практик замість корупційних. “Війна спонукала українців переосмислити багато важливих речей, про які вони раніше не замислювалися. Країна зробила свій ціннісний вибір - шлях до сім’ї вільних демократичних держав, і щодня платить надвисоку ціну за цей вибір. Повернення в радянське минуле з його обмеженнями прав та свобод громадян, культивацією сліпого виконання вказівок корумпованої влади та толерування кумівства, неприпустиме. Ми маємо змінюватися, аби побудувати нову країну, а для цього потрібна активність небайдужих громадян, які розуміють свої права, використовують їх та вимагають від влади ефективних дій і прозорих рішень”, - пояснила Olena Konoplia, керівниця Управління комунікацій та інформаційної політики НАЗК.
Деталі за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/82950/